Ayrıcalıklarımız

Tekgül İnşaat Kaliteli Yapılar

Kaliteli Yapılar

 

KALİTELİ YAPILAR


Tekgül İnşaat, Yapmış Olduğu Her İşin En İyisini Yapmayı Hedefler. Tekgül İnşaat, yapmış olduğu her işin en iyisini yapmayı hedeflemektedir. 300 civarında kendi personeli olan beyaz yakalı denetim elemanı ile sürekli denetim ve testler yapmaktadır. Ayrıca dışardan Proje müşavirlik firmaları ile bağımsız denetimler yaptırmaktadır. Bunun da üzerine Bağımsız bir birim olan İzleme ve Kabul birimi plansız denetimler yaparak sürekli kalite kontrolü yapılmaktadır. İmalatlar en olumsuz hava koşullarına göre su, rüzgar, basınç, ısı ve yangın testlerine tabi tutulmaktadır. Kullanılan tüm malzemeler kalite sertifikasına sahip ve 1. sınıf malzemelerdir.
Zamanında Teslim

Zamanında Teslimat

 

ANAHTAR TESLİM


Tekgül bugüne dek tüm projelerini söz verdiği tarihlerde bitirmiş anahtar teslim sürelerini söz verdiği tarihler aralığında gerçekleştirmiştir
Servis Hizmeti ve Teknik Servis

7 / 24 Teknik Servis

 

7 / 24 TEKNİK SERVİS


Tekgül İnşaat, tüm projelerinin teslim sonrası başlayacak olan,Teknik Destek konularında müşterilerine %100 Memnuniyet esasına dayalı olarak hizmet vermiş ve bu konuda sürekli altyapısını güçlendirmiş bir şirkettir.
Bizden yatırım yapmış müşterilerimiz, herhangi bir teknik desteğe ihtiyaç duyduklarında; İnternet sayfasından 24 saat veya telefonla mesai saati içerisinde talep ve şikayetlerini tarafımıza ilettiklerinde, en geç 24 saat içerisinde kendilerine geri dönüş yapılmakta ve randevu alınmaktadır. Müteakiben de en geç bir hafta içerisinde Teknik Destek ihtiyaçları karşılanmış, şikayetleri giderilmiş olmaktadır.
Tekgül İnşaat Tasarım Mimari Dekorasyon

Tasarım ve Dekorasyon

 

TASARIM VE DEKORASYON


Tekgül Grup Yapı İnşaat, yapacağı inşaatları tasarlarken en iyi ve insan odaklı tasarımlarla mimari yapılarını hazırlar, projeye döker, ve gerçekleştirir. Projelerinde çevreye zarar vermeden son trend ve teknolojik yenilikleri kullanarak beğenilen tasarımları mekanlarına yansıtır.