Tekgül Grup Yapı

2004 yılında Otomotiv sektöründe araç satışı yapan firmayı kurarak iş hayatına başlamıştır. Bu alandaki başarısından ve bilinirliğinden elde ettiği kaynakla, çağın gereksinimi ve ihtiyacı olan inşaat sektöründe 2008 yılında “Tekgül Grup İnşaatı” kurarak konut sektörüne adımını atmıştır. Yenilikçi, çağdaş ve modern mimariyle ürettiği yaşam alanlarıyla, sektörde bilinen ve güvenilen bir marka olmuştur.

Misyonumuz

“Tekgül olmak”
Öncelikli ve nitelikten yana olan, gelişime açık, çağım gereksinimlerinin farkında olan, teknoloji ve konforun uyumunu bilen, dürüst, ilkeli, ana fikri insan odaklı olan, yaşama ve doğaya saygılı, dokunduğu alanlara hayat ve değer katan, büyüme odaklı, öz sermayesiyle doğru alanlarda doğru yatırımlarla, müşterilerine ve ülkesine yüksek katma değer ve kalıcı varlıklar sunmak…
“Tekgül Sözüdür”.

Vizyonumuz

Ne ham hayaldir, ne de gerçekleşmeyecek bir düş…
Vizyonumuz; beynimizdeki radarın, yüreğimizdeki gözün, bize sağladığı ön seziyle, sahip olduğumuz geleceği, görme yeteneğimizdir. Vizyonumuz; insanların yuvaya, yuvanın insanlara kattığı mutluluğu; en konforlu, en kaliteli, en yaşanılır, en modern, en çağdaş mekanlarda, yaşama arzusunu; sizin adınıza, sizin gibi, sizlerle, en olmayanı en olur kılan, en yaşanılır hale getiren projeleri hayal ederek, hayal ettiklerimizi hayata geçirerek, gerçeğe dönüştürmek adına, bütün inancımızla ve varlığımızla yolumuza devam etmektir.

« Çalışmak demek boşuna yorulmak terlemek değildir. Zamanın gereklerine göre bilim ve teknik ve her türlü uygar buluşlardan azamî derecede istifade etmek zorunludur. »
M. Kemal ATATÜRK